WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

Starosta i starościna Dożynek Powiatowych w Gołuchowie

Starosta i starościna

ARKADIUSZ PŁYWACZYK

Pan Arkadiusz od 1995r. wspólnie z żoną Marzeną prowadzi gospodarstwo rolne w Popówku o areale 47 ha. Uprawiają ziemniaki i zboża.
Państwo Pływaczykowie mają dwoje dzieci. Syn Sebastian ukończył szkołę średnią, a córka Wiktoria jest uczennicą pleszewskiego liceum.
Rolnictwo to jego praca i pasja. Gospodarz chętnie czyta magazyny branżowe. W wolnym czasie lubi podróżować i zwiedzać.      

          

MONIKA MŁYNARCZYK

Pani Monika z mężem Adamem są właścicielami gospodarstwa rolnego w Jedlcu. Na 23 ha ziemi prowadzą produkcję roślinną.
Państwo Młynarczykowie mają troje dzieci. Córka Marta jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, córka Ewa studiuje w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii Zajęciowej w Poznaniu, a syn Michał jest uczniem szkoły podstawowej.
Pani Monika w wolnej chwili czyta literaturę fachową. Największą przyjemnością dla niej są rodzinne spacery i przejażdżki rowerowe.

*
Asystenci starosty i starościny    

MARCIN STASZAK

Jego gospodarstwo rolne w Kajewie ma 50 ha powierzchni. Uprawia ziemniaki, zboża, buraki i kukurydzę. Prowadzi także hodowlę bydła opasowego. W obowiązkach pomaga mu żona Dominika oraz rodzice.
Państwo Staszakowie mają trzy córki: 12-letnią Kingę, 10-letnią Patrycję i 5-letnią Maję.
Pan Marcin ceni sobie wspólne chwile z rodziną. Jego pasją jest kolekcjonowanie dawnych  sprzętów domowych i motoryzacyjnych. 

MONIKA SKALSKA

Mieszka w Kościelnej Wsi. Wspólnie z mężem Markiem prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 40 ha. Specjalizują się w uprawie warzyw i zboża. Hodują również bydło.
Państwo Skalscy są rodzicami trójki dzieci: 15-letniej Oliwi, 12-letniego Mikołaja oraz 9-letniej Martyny.
Pani Monika swój wolny czas poświęca dzieciom. Lubi również obejrzeć dobry film.